Opäť lepšia služba v roku 2015

Stále hľadáme možnosti ako byť ešte lepší. Na budúci rok zameriame svoju pozornosť na bezpečie a veľké rodiny. Veríme, že zvýšime radosť z domu a pohodu našich klientov, pokiaľ prinesieme silnú ochranu pre nečakané životné situácie.

Opäť lepšia služba v roku 2015

Budeme svoje úsilie venovať zlepšeniu možnosti poistenia schopnosti splácať. Predstavíme úžasný nový program, ktorý našim klientom umožní pohodlne zmeniť jeden náš dom za iný, pokiaľ sa zmení situácia a potreby rodiny. Zlepšíme možnosť spätného predaja domu, pokiaľ by zmeny v živote boli zásadné. Všetky tieto kroky prinesú našim klientom viac pokoja a príjemnejšie užívanie domu.

Druhým smerom, kam uprieme svoju pozornosť v roku 2015, je renesancia spoločného bývania viacerých generácií. Náš obor možnosti spoločného bývania veľa dlhuje. Takmer neexistujú dobré domy, ktoré by podporovali spokojné spolužitie veľkej rodiny. Rok 2015 pre nás teda bude okrem iného o šikovných riešeniach pre veľké rodiny.

Aktualizované: 27.12.2014 späť

http://pf-2015.ekonomickebyvanie.sk/bulletin1412_32.sk/opat-lepsia-sluzba.htm
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.